Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt het voordat ik mijn bestelling in huis heb?
We versturen je bestelling (op werkdagen voor 15.00 uur besteld) nog dezelfde dag voor je! Voor preorders hanteren we de termijnen die bij het item zelf vermeld staan. Bestel je meerdere artikelen samen met je preorder? Dan gaat het als compleet pakketje op de post (datum van preorder aanhouden).  Geleverd in mooie bewaardoosje(s) Op de hoogte blijven van leuke acties? Meld je aan voor onze nieuwsbrief! ♥  

Het merendeel van onze bestellingen gaat per brievenbuspost. Het is ook mogelijk om te kiezen voor pakketpost € 5,95 in NED (doorgaans de volgende dag in huis en + track & trace).  Normaal gesproken (geen bijzondere feestdagen) is je bestelling per brievenbuspost in NED binnen 2-3 werkdagen in huis. Verzending naar Belgie duurt wat langer, zo'n 3-6 werkdagen.

Let op! PostNL bezorgt niet op maandag.

Oh nee! Het artikel dat ik zoek is uitverkocht. Wat nu? Kan ik het preorderen?
Of een sieraad terug komt in voorraad verschilt per item. Neem contact met ons op via info@hupje.com zodat we na kunnen gaan of het nog na te bestellen is. Vaak is het er binnen enkele werkdagen weer!

Wat zijn de verzendkosten?
We verzenden alle bestellingen via PostNL.
- Brievenbus pakket: 1,90 (NED) en 2,40 (BELGIE)
- Post NL pakket: 5,95 (NED) en 8,95 (BELGIE)

Wat is een PREORDER?
Het kan zijn dat een sieraad uitverkocht is. Wanneer het betreffende item weer snel verkrijgbaar is dan kun je een preorder plaatsen. Zodra het bij ons binnen is, dan versturen we het direct naar jou! De sieraden die je in preorder kan bestellen herken je aan de tekst rechtsboven 'preorder'.

Van welke materialen zijn de sieraden gemaakt?
Alle sieraden zijn gemaakt van 925 sterling zilver, 14 karaat goud en chirurgisch staal. Bij de artikelen zelf staat bij de kenmerken van welk materiaal het is gemaakt.

Dagelijkse controle
Het is goed om dagelijks te controleren of de achterkantjes (van knop oorbelletjes) niet te strak zitten tegen het oortje. Dit voorkomt irritatie. De (extra te bestellen) rubberen achterkantjes kun je in plaats van de zilveren gebruiken, deze blijven doorgaans beter zitten bij staafjes zonder groefjes.

Achterkantjes voor oorbellen, we leveren standaard een setje zilveren
Bij alle oorbellen ontvang je standaard 2 zilveren achterkantjes. Vooral bij kleine kinderen komt het nogal eens voor dat de achterkantjes kwijt raken. Daarom is het mogelijk om ook rubberen achterkantjes extra (2 euro) bij te bestellen. Deze draag je NIET samen, maar je kies ervoor om OF de zilveren te dragen OF de rubberen achterkantjes. Shoplink rubberen achterkantjes.

Garantie
We hanteren juweliersgebruikelijke garantie. Bij de horloges is standaard fabrieksgarantie.

Online juwelier? Waarom geen fysieke winkels?
We kunnen de mooiste zilveren, gouden en chirurgisch stalen sieraden aanbieden voor mooie prijzen. Dat komt doordat we enkel een online verkoopkanaal hebben. Hiermee besparen we enorm in huisvestingskosten en winkelpersoneel.  We hanteren juweliers garantie, bekijk het garantiebeleid.
 

© 2016 - 2023 www.hupje.com | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel